AGENDA DONHN 2019/2020
De DONHN is niet verantwoordelijk voor onjuiste gegevens en/of typefouten.
Toernooien minimaal 2 weken voor aanvang aanmelden via toernooien@donhn.nl
bijgewerkt op: 26 december 2019
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
December 2019
vr 27 dec 19 20:00 Swan Winterranking Café de Swan, Middenweg 178, Heerhugowaard Café de Swan
za 28 dec 19 20:00 Koppeltoernooi 't Oosthonk, Oostkanter 14, Heiloo Inschrijving €5,- per persoon
za 28 dec 19 20.00 Oliebollenkoppeltoernooi Grandcafé de Heeren, Middenweg 247, 1701 GC Heerhugowaard Inschrijving €10,- per koppel
zo 29 dec 19 14.00 Single toernooi Sportcafé De Kloet , Raadhuislaan 8 1613 KR te Grootebroek Inschrijving €5,- per persoon
         
Januari 2020
vr 3 jan 20 20:00 Swan Winterranking Café de Swan, Middenweg 178, Heerhugowaard Café de Swan
za 4 jan 20 20.00 DONHN Ranking Koppels Bloemenlust, Burg. Lovinkstraat 3, 1764 GA Breezand DONHN
zo 5 jan 20 13.00 DONHN Ranking Ere/1e/2e & 3e/4e divisie Bloemenlust, Burg. Lovinkstraat 3, 1764 GA Breezand DONHN
zo 12 jan 20 14.00 Swan Winterranking Café de Swan, Middenweg 178, Heerhugowaard Café de Swan
za 18 jan 20 13.00 Koppel-501 toernooi Buurthuis de Link,  Standerdmolen 8-A, 1703 NK Heerhugowaard Inschrijving €5,-
za 18 jan 20 20:00 Swan Winterranking Café de Swan, Middenweg 178, Heerhugowaard Café de Swan
zo 19 jan 20 10.00 NDB Open Rotterdam Sportcentrum Vlaardingen, Zwanensingel 9, 3136 GZ Vlaardingen NDB Ranking
zo 19 jan 20 13.00 Single 301-toernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
vr 25 jan 19 12.00 LACO Dames en Heren   SDC - DONHN
zo 26 jan 20 14.00 Swan Winterranking Café de Swan, Middenweg 178, Heerhugowaard Café de Swan
         
Februari 2020
za 8 feb 20 20.00 DONHN Ranking Ere/1e/2e & 3e/4e divisie Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN
zo 9 feb 20 13.00 DONHN Ranking Single Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN
zo 9 feb 20 13.00 DONHN Ranking Jeugd Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN
za 15 feb 20 13.00 Koppel-501 toernooi Buurthuis de Link,  Standerdmolen 8-A, 1703 NK Heerhugowaard Inschrijving €5,-
za 15 feb 20 20.00 Single toernooi Sportcafé Geestmerambacht, Dr. Wilminkstraat 3, 1723 XN Noord-Scharwoude Inschrijving €4,-
za 22 feb 20 20.00 DONHN Ranking Koppels Dartvereniging Nooit Gedacht, Edisonweg 18, 1821 BN Alkmaar DONHN
zo 23 feb 20 13.00 DONHN Ranking Single Dartvereniging Nooit Gedacht, Edisonweg 18, 1821 BN Alkmaar DONHN
zo 23 feb 20 13.00 DONHN Ranking Jeugd Dartvereniging Nooit Gedacht, Edisonweg 18, 1821 BN Alkmaar DONHN
         
Maart 2020
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
zo 1 mrt 20 10.00 NDB Open Peelland Sporthal D'n Ekker, Muzenlaan 2a, 5741 NS Beek en Donk NDB Ranking
vr 6 mrt 20   West-Fries Open Darts International Sportcentrum Hoorn, Holenweg 14A 1624 PB Hoorn West-Fries Open Darts
za 7 mrt 20   West-Fries Open Darts International Sportcentrum Hoorn, Holenweg 14A 1624 PB Hoorn West-Fries Open Darts
zo 8 mrt 20   West-Fries Open Darts International Sportcentrum Hoorn, Holenweg 14A 1624 PB Hoorn West-Fries Open Darts
za 14 mrt 20 12.00 LACO Dames   FDB - DONHN
za 14 mrt 20 12.00 LACO Jeugd Sportcafé Geestmerambacht, Dr. Wilminkstraat 3, 1723 XN Noord-Scharwoude DONHN/DVK - DBBR
za 14 mrt 20 20.00 Koppel toernooi Sportcafé Geestmerambacht, Dr. Wilminkstraat 3, 1723 XN Noord-Scharwoude Inschrijving €6,-
za 14 mrt 20 20:00 Open Oosthonk 't Oosthonk, Oostkanter 14, Heiloo Inschrijving €5,- per persoon
za 21 mrt 20 20.00 DONHN Ranking Koppels De Nieuwe Doelen, Spoorstraat 2, 1601 GG Enkhuizen DONHN
zo 22 mrt 20 13.00 DONHN Ranking Ere/1e/2e & 3e/4e divisie De Nieuwe Doelen, Spoorstraat 2, 1601 GG Enkhuizen DONHN
zo 22 mrt 20 13.00 DONHN Ranking Jeugd De Nieuwe Doelen, Spoorstraat 2, 1601 GG Enkhuizen DONHN
za 28 mrt 20 20.00 Single 501-toernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
za 28 mrt 20 13.00 Koppel-501 toernooi Buurthuis de Link,  Standerdmolen 8-A, 1703 NK Heerhugowaard Inschrijving €5,-
         
April 2020
za 4 apr 20 12.00 LACO Dames en Heren Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN - VDO
zo 5 apr 20 13.00 DONHN Ranking Jeugd Buurthuis de Link, Standerdmolen 8-A, 1703 NK Heerhugowaard DONHN
za 18 apr 20 20.00 DONHN Ranking Ere/1e/2e & 3e/4e divisie Grandcafé de Heeren, Middenweg 247, 1701 GC Heerhugowaard DONHN
zo 19 apr 20 13.00 DONHN Ranking Single Grandcafé de Heeren, Middenweg 247, 1701 GC Heerhugowaard DONHN
za 25 apr 20 20.00 Koppeltoernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
zo 26 apr 20 10.00 NDB NK Darts De Veluwehal, Nieuwe Markt 6, 3771 CB Barneveld NDB Ranking
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Mei 2020
za 2 mei 20 12.00 LACO Dames en Heren Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN - DVS
za 2 mei 20 20.00 DONHN Ranking Koppels Sportcafé Alkmaar, Zijperstraat 26, 1823 CX Alkmaar DONHN
zo 3 mei 20 13.00 DONHN Ranking Single Sportcafé Alkmaar, Zijperstraat 26, 1823 CX Alkmaar DONHN
zo 3 mei 20 13.00 DONHN Ranking Jeugd Sportcafé Alkmaar, Zijperstraat 26, 1823 CX Alkmaar DONHN
za 9 mei 20 12.00 LACO Jeugd   RDO - DONHN/DVK 
za 9 mei 20 20.00 Single 501-toernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
zo 10 mei 20 12.00 ARROW Masters Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard Café de Swan
za 16 mei 20 12.00 LACO Dames en Heren   DVK - DONHN
za 16 mei 20   NDB NJTK Locatie volgt  
za 16 mei 20 20.00 GESLOTEN DONHN Koppels De Nieuwe Doelen, Spoorstraat 2, 1601 GG Enkhuizen DONHN, alleen leden
zo 17 mei 20 13.00 GESLOTEN DONHN Single De Nieuwe Doelen, Spoorstraat 2, 1601 GG Enkhuizen DONHN, alleen leden
zo 17 mei 20 13.00 GESLOTEN DONHN Jeugd De Nieuwe Doelen, Spoorstraat 2, 1601 GG Enkhuizen DONHN, alleen leden
za 23 mei 20 20.00 DONHN Bekerkampioenschappen Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN
za 30 mei 20   LACO Play-offs Dames en Heren Locatie volgt NDB
         
         
         
         
         
         
         
Juni 2020
za 6 jun 20   LaCo finale Dames, Heren en Jeugd Locatie volgt NDB
zo 7 jun 20   NDB Landelijke Bekerkampioenschappen Locatie volgt NDB
zo 14 jun 20 10.00 DONHN Divisiekampioenschappen Dartvereniging Nooit Gedacht, Edisonweg 18, 1821 BN Alkmaar DONHN
za 20 jun 20   NDB Landelijke Divisiekampioenschappen 2e, 3e, 4e divisie Locatie volgt NDB
za 20 jun 20 20.00 Zomer Single toernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
zo 28 jun 20   NDB Landelijke Divisiekampioenschappen Ere & 1e divisie Locatie volgt NDB
         
         
         
         
         
         
Juli 2020
zo 26 jul 20 13.00 Kermiskoppel toernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
         
         
         
         
         
         
Augustus 2020
za 22 aug 20 20.00 16e korte broekentoernooi (Single) Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel