AGENDA DONHN 2018/2019
De DONHN is niet verantwoordelijk voor onjuiste gegevens en/of typefouten.
Toernooien minimaal 2 weken voor aanvang aanmelden via toernooien@donhn.nl
bijgewerkt op: 1 maart 2019
         
         
         
         
         
         
Maart 2019
za 2 mrt 19 20.00 DONHN Ranking Ere/1e/2e & 3e/4e divisie De Harmonie, Oosterblokker 38, 1696 BH Oosterblokker DONHN
zo 3 mrt 19 13.00 DONHN Ranking Single De Harmonie, Oosterblokker 38, 1696 BH Oosterblokker DONHN
za 9 mrt 19 12.00 LACO Jeugd Sportcafé Geestmerambacht, Dr. Wilminkstraat 3, 1723 XN Noord-Scharwoude DONHN - DVS
za 9 mrt 19 12.00 LACO Dames   DBA - DONHN
za 9 mrt 19 12.00 LACO Heren   DBA - DONHN
za 9 mrt 19 20.00 Oosthonk open  't Oosthonk, Oostkanter 14, 1851 GJ Heiloo Inschrijving €5,- mooie prijzen en rankingpunten 
za 9 mrt 19 20.00 Singletoernooi DC Nooit Gedacht, Koelmalaan 310, 1813 JE Alkmaar DC Nooit Gedacht
vr 15 mrt 19 20.00 West Fries Open "Cresendo" Koppel Sportcentrum Hoorn, Holenweg 14a, 1624 PB Hoorn WF-Open darts 2019
za 16 mrt 19   West Fries Open "Intratuin Hoorn" Single Sportcentrum Hoorn, Holenweg 14a, 1624 PB Hoorn WF-Open darts 2019
za 16 mrt 19   West Fries Open Paradarts en Specials Sportcentrum Hoorn, Holenweg 14a, 1624 PB Hoorn WF-Open darts 2019
za 16 mrt 19 20.00 West Fries Open "Thuisin" Funtoernooi Sportcentrum Hoorn, Holenweg 14a, 1624 PB Hoorn WF-Open darts 2019
za 16 mrt 19 13.00 Koppel-501 toernooi Buurthuis de Link,  Standerdmolen 8-A, 1703 NK Heerhugowaard Inschrijving €5,-
zo 17 mrt 19   West Fries Open Winmau Master Sportcentrum Hoorn, Holenweg 14a, 1624 PB Hoorn WF-Open darts 2019
zo 17 mrt 19   West Fries Open "MOPED" Youth toernooi (Jeugd) Sportcentrum Hoorn, Holenweg 14a, 1624 PB Hoorn WF-Open darts 2019
za 23 mrt 19 20.00 Koppel 701 Toernooi Café de Hoek, De Hoek 6, 1693 AA Wervershoof Café de Hoek
zo 24 mrt 19 10.00 NDB Open Peelland Sporthal d’n Ekker, Muzenlaan 2a, 5741 Beek en Donk   NDB Ranking
za 30 mrt 19 12.00 LACO Dames Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN - RDO
za 30 mrt 19 20.00 single 501 toernooi Sporthal de Multitreffer, Willem ’t Hartplein 7, 1756 TZ ’t Zand 501 toernooi winnaars en verliezers ronde
zo 31 mrt 19 13.00 DONHN Ranking Jeugd Sportcafé Geestmerambacht, Dr. Wilminkstraat 3, 1723 XN Noord-Scharwoude DONHN
         
      April 2019  
za 6 apr 19 12.00 LACO Jeugd   DBA - DONHN
za 6 apr 19 12.00 LACO Dames   RDB - DONHN
za 6 apr 19 12.00 LACO Heren   RDB - DONHN
za 6 apr 19 20.00 601 Toernooi (afsluiting ranking)  't Oosthonk, Oostkanter 14, 1851 GJ Heiloo Inschrijving €5,- mooie prijzen en rankingpunten 
za 6 apr 19 20.00 Single 501 toernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
za 13 apr 19 20.00 DONHN Ranking Ere/1e/2e & 3e/4e divisie Grandcafé de Heeren, Middenweg 247, 1701 GC Heerhugowaard DONHN
zo 14 apr 19 13.00 DONHN Ranking Single Grandcafé de Heeren, Middenweg 247, 1701 GC Heerhugowaard DONHN
za 20 apr 19 13.00 Koppel-501 toernooi Buurthuis de Link,  Standerdmolen 8-A, 1703 NK Heerhugowaard Inschrijving €5,-
za 20 apr 19 20.00 Koppel "Paas" toernooi DC Nooit Gedacht, Koelmalaan 310, 1813 JE Alkmaar DC Nooit Gedacht
za 20 apr 19 20.00 Single 501 toernooi Café de Hoek, De Hoek 6, 1693 AA Wervershoof Café de Hoek
ma 22 apr 19 13.00 Paashaasdarttoernooi Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard Café de Swan
zo 28 apr 19 10.00 NDB Ranking (afsluitende) Locatie volgt NDB Ranking
         
         
         
         
         
         
         
         
Mei 2019
za 11 mei 19 12.00 LACO Dames   SDC - DONHN
za 11 mei 19 12.00 LACO Heren   SDC - DONHN
za 11 mei 19 20.00 Koppel toernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
zo 12 mei 19 12.00 ARROW Masters (single/koppel/mixed-koppel) Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard Café de Swan
za 18 mei 19 20.00 GESLOTEN DONHN Koppels Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN, alleen leden
zo 19 mei 19 13.00 GESLOTEN DONHN Single Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN, alleen leden
zo 19 mei 19 13.00 GESLOTEN DONHN Jeugd Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN, alleen leden
zo 26 mei 19   DONHN Bekerkampioenschappen Café de Swan, Middenweg 178, 1702 HE Heerhugowaard DONHN
         
         
         
         
         
         
         
Juni 2019
za 1 jun 19   LACO Play-offs Locatie volgt NDB
zo 2 jun 19   Nederlandse Jeugd Team Kampioenschappen Locatie volgt NDB
zo 2 jun 19   DONHN Divisiekampioenschappen Café de Hoek, De Hoek 6, 1693 AA Wervershoof DONHN
za 8 jun 19   LaCo finale Heren / Dames Locatie volgt NDB
za 8 jun 19 20.00 Koppeltoernooi DC Nooit Gedacht, Koelmalaan 310, 1813 JE Alkmaar DC Nooit Gedacht
zo 9 jun 19   NDB Landelijke Bekerkampioenschappen Locatie volgt / Datum onder voorbehoud NDB
za 15 jun 19 13.00 Koppel-501 toernooi Buurthuis de Link,  Standerdmolen 8-A, 1703 NK Heerhugowaard Inschrijving €5,-
za 15 jun 19   LaCo finale Jeugd Locatie volgt NDB
zo 16 jun 19   NDB Landelijke Bekerkampioenschappen Locatie volgt / Datum onder voorbehoud NDB
za 22 jun 19   NDB Landelijke Divisiekampioenschappen 2/3/4 Locatie volgt NDB
za 29 jun 19 20.00 Zomer single toernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
zo 30 jun 19   NDB Landelijke Divisiekampioenschappen E/1 Locatie volgt NDB
         
Juli 2019
za 20 jul 19 13.00 Koppel-501 toernooi Buurthuis de Link,  Standerdmolen 8-A, 1703 NK Heerhugowaard Inschrijving €5,-
za 20 jul 19 20.00 Singletoernooi DC Nooit Gedacht, Koelmalaan 310, 1813 JE Alkmaar DC Nooit Gedacht
         
Augustus 2019
za 17 aug 19 13.00 Koppel-501 toernooi Buurthuis de Link,  Standerdmolen 8-A, 1703 NK Heerhugowaard Inschrijving €5,-
za 24 aug 19 20.00 Korte broeken toernooi Café 't Ouwe Veer, Smidsweg 10, 1761 BJ Anna Paulowna Dartvereniging de Bommel
za 24 aug 19 20.00 Koppeltoernooi DC Nooit Gedacht, Koelmalaan 310, 1813 JE Alkmaar DC Nooit Gedacht