Darts Organisatie Noord Holland Noord


Rankinguitslagen

Hieronder de rankinguitslagen van alle rankings tot nu toe.
De meest recente staat bovenaan.

Gesloten DONHN, Bruijn-Bonel, 21 mei 2017
Heren ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Rob Radsma 1 Roald van der Schaaf
2 Ed de Koff 2 Dennis de Haas
3 Silko Visser 3 Johnny van Os
3 Richard Janssen 3 Raoul Meijer
5 Kevin Gijzen 5 Arno van Buuringen
5 Rick van de Schuur 5 Ricardo Lurvink
5 Patrick Schop 5 Onno Lieben
5 Kevin Harms 5 Sebastiaan van 't Voort
9 Reinier Schouten 9 Patrick Bijl
9 Arjan Ravensbergen 9 Frank Hoek
9 Cliff Oosten 9 Remco Korevaar
9 Alexander Emelianov 9 René Dogger
9 Henk Noordeloos 9 Edwin van der Duim
9 Johan Vast Michael Helder
9 Jaap Swart Johan Bruin
9 Bob van Oerle Cor Smit
17 Huub Savelberg  
17 Marc Frijlink  
17 Mike Dekker  
17 Jeroen van der Vliet  
17 Espen Blok  
17 Dammy Wehrman  
17 Kevin Gul  
17 Jaap van 't Voort  
17 Sven Schornagel  
17 Wesley Harms  
         
Gesloten DONHN, Bruijn-Bonel, 21 mei 2017
Dames ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Vanessa Zuidema 1 Chantal Zwaan
2 Lerena Rietbergen 2 Cynthia Schrauwers
3 Bianca Bes 3 Brenda van der Leest
3 Elisa Kwadijk 3 Quintey Bieman
5 Esmeralda Hofman 5 Marisja Pos
5 Sanne Otgaar 5 Petra Dirker
5 Nienke Brasser  
5 Cindy Salentijn  
9 Borg Jansen  
9 Leonie Jansen  
9 Daphne Bloetjes  
9 Laura de Haas      
Gesloten DONHN, Bruijn-Bonel, 20 mei 2017
Koppel Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Arjan Ravensbergen + Mike Schilder 1 Kevin Harms + Ricardo Lurvink
2 Alex Boldewijn + Kevin Visser 2 Rick van de Schuur + Ted Eelsing
3 Kjeld Cousijn + Danny Roozeboom 3 Dimitry Wielders + Djordy Broersma
3 Kevin Gijzen + Ed de Koff 3 Chantal Zwaan + Marloes van Delft
5 Frank Hoek + Silko Visser 5 Ruud Beuving + Wilco Meijer
5 Roy Rietbergen + Wesley Kok 5 Léon de Vries + Sven Kok
5 Niels Wijma + Raoul Meijer 5 René Dogger + Daphne Bloetjes
5 Dennis van Sluis + Roemer Mooijman 5 Freek Horstman + Huub Savelberg
9 Meiny Egbergen + Jurian Mors  
9 Jeroen van der Vliet + Sebastiaan van 't Voort  
9 Edwin van der Duim + Cees Buijze  
9 Tanno Ijssels + Paul Oversteegen  
9 Jan Veen Jr + Wesley Harms  
9 Nick Tressel + Johan Vast      
         
De Harmonie, 30 april 2017
Koppel Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Wesley Harms + Frank Hoek 1 Alex Boldewijn + Kevin Visser
2 Ricardo Lurvink + Kevin Harms 2 Raoul Meijer + Johan Vast
3 Ed de Koff + Kevin Gijzen 3 Espen Blok + Stefan Grob
3 Freek Horstman + Huub Savelberg 3 Michel van Weely + Jeffrey Poolman
5 Kjeld Cousijn + Danny Roozeboom 5 René Dogger + Daphne Bloetjes
5 Patrick de Vries + Djordy Broersma 5 Dennis Manshanden + Gerard Dudink
5 Rinaldo Simons + Cliff Oosten 5 Marloes van Delft + Edwin van Beijnen
5 Pierre Nannings + Richard Oele  
9 Jeroen van der Vliet + Sebastiaan van 't Voort  
9 Mike Schilder + Arjan Ravensbergen  
         
         
De Harmonie, 29 april 2017
Ere, 1e, 2e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Wesley Harms 1 Sjors Kolvers
2 Frank Buijsman 2 Frank Hoek
3 Erik Hol 3 Mike Schilder
3 Toine Leidelmeijer 3 Kevin Grent
5 Kevin Gijzen 5 Gerard van den Berg
5 Roemer Mooijman 5 Djordy Broersma
5 Jeroen Spruit 5 Ruud de Kock
5 Arjan Ravensbergen  
9 Jaap Swart  
9 Johan Vast  
         
         
De Harmonie, 29 april 2017
3e, 4e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Rick Manshanden 1 Lerena Rietbergen
2 Kevin Harms 2 William Stam
3 Layla Brussel 3 Raoul Meijer
3 Léon Machielse 3 Edwin van Beijnhen
5 Stefan Grob 5 Marloes van Delft
5 Marc Groot 5 Peter Aaij
5 Sjors Raven 5 Borg Jansen
5 Dennis Manshanden 5 Izak Uffelie
9 Espen Blok 9 Diny Eggink
9 Johan Bruin 9 Daphne Bloetjes
9 Gerard Dudink 9 Nick Manshanden
9 Roy Rietbergen 9 Brenda van der Leest
9 Eric Kors  
9 Nico Wals  
9 Bas Paulus  
9 René Dogger  
17 Stuart de Bree  
17 Reinier Schouten  
17 Bert Eggink  
17 Mark de Wit  
         
         
Café de Swan, 9 april 2017
Heren ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Ed de Koff 1 Djordy Broersma
2 Arjan Ravensbergen 2 Pim Molenaar
3 Kjeld Cousijn 3 Raoul Meijer
3 Rick van de Schuur 3 Alexander Emelianov
5 Indy Gul 5 Arnold Klaver
5 Kevin Gijzen 5 Izak Uffelie
5 Roald van der Schaaf 5 Arno van Buuringen
5 Reinier Schouten 5 Ümit Özdemir
9 Danny Verdonschot 9 Cor Smit
9 Kevin Harms 9 Kevin Gul
9 Freek Horstman 9 Kevin Weel
9 Sebastiaan van 't Voort 9 Tanno Ijssels
9 Espen Blok 9 Jeroen van Oostrom
9 Edwin van der Duim  
9 William Stam  
9 Huub Savelberg  
17 Marc Groot  
17 Bob van Oerle  
17 Johnny van Os  
17 Timo Nak  
17 René Dogger  
17 Roy Rietbergen  
         
Café de Swan, 9 april 2017
Dames ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Vanessa Zuidema 1 Chantal Zwaan
2 Lerena Rietbergen 2 Esmeralda Hofman
3 Borg Jansen 3 Marisja Pos
3 Cindy Salentijn 3 Daphne Bloetjes
5 Nienke Brasser 5 Brenda van der Leest
5 Linda Rietbergen-Bruijn 5 Daisy Duijzer
5 Elisa Kwadijk  
5 Kelly Vanstaen  
9 Petra Dirker  
9 Sanne Otgaar  
         
Café de Swan, 8 april 2017
Koppel ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Kevin Visser + Alex Boldewijn 1 Pascal Braak + Sandor van Wageningen
2 Rob Radsma + Frank Hoek 2 Jeroen Slot + Diana Groen-Zwaan
3 Jeroen van der Vliet + Sebastiaan van 't Voort 3 Michel van Weely + Jeffrey Poolman
3 Richard Oele + Pierre Nannings 3 Christa van der Fluit + Robbert Jan Gerrits
5 Ricardo Lurvink + Kevin Harms 5 Barry Jonker + Jan Veen Jr
5 Kevin Gijzen + Ed de Koff 5 Menno Bekker + Paul Oversteegen
5 Patrick de Vries + Djordy Broersma 5 Lizette van den Brink + Denise Tiest
5 Arjan Ravensbergen + Mike Schilder 5 Emiel Bramer + Keith Abbink
9 Rob Tiest + Reinier Schouten 9 Ronald Kluft + Wanda Kluft-IJssels
9 René Dogger + Daphne Bloetjes 9 Sandra Popma + Cor Smit
9 Sven Schornagel + Léon Machielse  
9 Danny Roozeboom + Kjeld Cousijn  
9 Huub Savelberg + René Rietbergen  
9 Jaap Swart + André Helmink  
9 Michiel Moore + Ramond Paulus  
9 Dimitry Wielders + Ron van de Kamp  
17 Raoul Meijer + Johan Bruin  
17 Arnold Klaver + Tanno Ijssels  
         
Grandcafe de Heeren, 26 maart 2017
Ere, 1e en 2e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Kevin Gijzen 1 Richard Janssen
2 Jeff DeRuyter 2 Cor Smit
3 Gerard van den Berg 3 Sam Hörchner
3 Sebastiaan van 't Voort 3 Johan Vast
         
Grandcafe de Heeren, 26 maart 2017
3e, 4e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Kevin Harms 1 William Stam
2 Marc Groot 2 Kevin Weel
3 Alexander Emelianov 3 Kevin Leewens
3 Johan Bruin 3 René Dogger
5 Roy Rietbergen 5 Werner Pieters
5 Borg Jansen 5 Brenda van der Leest
5 Melvin van Stralen 5 Michelle de Vrij
5 Jeroen van der Vliet 5 Raoul Meijer
9 Espen Blok 9 Daphne Bloetjes
9 Reinier Schouten  
9 Stefan Bakker  
9 Peter Aaij  
9 Indy Gul  
9 Menno Vos  
9 Kevin Gul  
9 Sven Schornagel  
17 Marloes van Delft  
17 Ron van de Kamp  
         
         
Grandcafe de Heeren, 25 maart 2017
Heren ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Silko Visser 1 Ed de Koff
2 Kevin Harms 2 Johnny van Os
3 Kjeld Cousijn 3 Alexander Emelianov
3 Arjan Ravensbergen 3 Ümit Özdemir
5 Edwin Hoffer 5 Joeri de Groot
5 Reinier Schouten 5 Indy Gul
5 Kevin Gijzen 5 René Dogger
5 Marc Groot 5 Sven Schornagel
9 William Stam 9 Jeroen van der Vliet
9 Michel Hoffer 9 Lars Schuit
9 Roald van der Schaaf 9 Sebastiaan van 't Voort
9 Raoul Meijer  
9 Johan Vast  
9 Wesley Ruis  
9 Rick van de Schuur  
9 Richard Janssen  
17 Dennis Elzinga  
17 Espen Blok  
17 Kevin Gul  
17 Edwin van der Duim  
17 Roy Rietbergen  
17 Johan Bruin  
         
Grandcafe de Heeren, 25 maart 2017
Dames ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Nienke Brasser 1 Borg Jansen
2 Marjolein Tammer 2 Daphne Bloetjes
3 Sanne Otgaar 3 Brenda van der Leest
3 Chantal Zwaan 3 Marjo Verkerk
5 Marloes van Delft 5 Ilona Elzinga
5 Elisa Kwadijk  
5 Cindy Salentijn  
5 Sandra popma  
9 Marisja Pos  
9 Lizette van den Brink  
         
Café de Roode Leeuw, 19 februari 2017
Heren ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Silko Visser 1 Marc Groot
2 Rick van de Schuur 2 Patrick de Vries
3 Reinier Schouten 3 Kevin Gul
3 Sebastiaan van 't Voort 3 Alexander Emelianov
5 Kevin Harms 5 Ro Boer
5 Kevin Gijzen 5 Edwin van der Duim
5 Johnny van Os 5 Kevin Weel
5 Arno van Buuringen 5 Léon de Vries
9 Indy Gul 9 Cor Smit
9 Wesley Ruis 9 Jos Swart
9 Roy Rietbergen  
9 Ed de Koff  
9 Roald van der Schaaf  
9 Remco Korevaar  
9 Mark Weeremans  
9 Sjoerd Bergen  
         
Café de Roode Leeuw, 19 februari 2017
Dames ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Vanessa Zuidema 1 Marisja Pos
2 Nienke Brasser 2 Elisa Kwadijk
3 Bianca Bes 3 Brenda van der Leest
3 Marjolein Tammer 3 Chantal Zwaan
5 Michelle de Beus 5 Lerena Rietbergen
5 Borg Jansen  
5 Cindy Salentijn  
5 Esmeralda Hofman  
         
Café de Roode Leeuw, 18 februari 2017
Ere, 1e en 2e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Silko Visser 1 Kelvin Iz
2 Johan Vast 2 Patrick de Vries
3 Ronnie van 't Hof 3 Kevin Grent
3 Roemer Mooijman 3 René Rietbergen
5 Gerard van den Berg 5 Cor Smit
5 Toine Leidelmeijer 5 Chantal Zwaan
5 Kevin Gijzen  
5 Sebastiaan van 't Voort  
9 Djordy Broersma  
9 Chris Verweij  
9 Esmeralda Hofman  
9 Jos Swart  
         
Café de Roode Leeuw, 18 februari 2017
3e, 4e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Marc Groot 1 William Stam
2 Kevin Harms 2 Roy Rietbergen
3 Johan Bruin 3 Bert Eggink
3 Remco Korevaar 3 Kevin Gul
5 Bianca Bes 5 Daphne Bloetjes
5 Marjolein Tammer 5 Peter Aaij
5 Espen Blok 5 Stuart de Bree
5 Lerena Rietbergen 5 Linda Rietbergen-Bruijn
9 Meiny Egbergen 9 Marloes van Delft
9 Indy Gul  
9 Reinier Schouten  
9 Jeroen van der Vliet  
9 Alexander Emelianov  
9 Emiel Bramer  
9 Kevin Weel  
9 Sjors Raven  
17 Piet Krap  
17 Brenda van der Leest  
         
         
Café Bloemenlust, 8 januari 2017
Koppel ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Ed de Koff + Kevin Gijzen 1 Chris Winkel + Ronald Kroon
2 Frank Hoek + Reinier Schouten 2 Lars Wiegman + Erik Blom
3 Danny Roozeboom + Kjeld Cousijn 3 Richard Oele + Duncan Oele
3 Kevin Harms + Ricardo Lurvink 3 Hans Zegel + Jaleesa Zegel
5 Patrick de Vries + Djordy Broersma 5 Feike Boersen + Remco Korevaar
5 Carlo Ursem + Peter Veen 5 Joran Appel + John Vierveijzer
5 Ewald van den Berg + Leon van Zal 5 Andrea Zegel-Kooij + Sonja van der Velde
5 Jeroen van der Vliet + Sebastiaan van 't Voort 5 Daphne Bloetjes + Miranda Bloetjes
9 Giovanni Schrik + Roel Kappelhof  
9 Chantal Zwaan + Silvia van Deijk-van de Rijt  
9 Arjan Ravensbergen + Mike Schilder  
9 Kevin Visser + Alex Boldewijn  
9 Jeffrey de Keijzer + Herman van Deijk  
9 Marc Groot + Espen Blok  
         
Café Bloemenlust, 7 januari 2017
Heren Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Kevin Visser 1 Kevin Grent
2 Silko Visser 2 Cliff Oosten
3 Kevin Gijzen 3 Richard Janssen
3 Arjan Ravensbergen 3 Rick Teekamp
5 Marc Groot 5 Mark Weeremans
5 Indy Gul 5 Nico van den Berg
5 Ron van Dijk 5 Kevin Gul
5 Ed de Koff 5 Bas van Nuland
9 Marc Frijlink 9 Ron Kortekaas
9 Edwin van der Duim 9 Nico van Dijk
9 Gerard van den Berg 9 Ab van den Berg
9 Reinier Schouten 9 Erik Janssen
9 Espen Blok 9 Yaël van Dijk
9 Toine Leidelmeijer 9 Marco Gouwswaard
9 Menno Janssen 9 Stuart de Bree
9 Joran Appel 9 Stan de Jong
17 Roel Kappelhof  
17 Cor Smit  
17 Frank Hoek  
17 Johan Vast  
17 Remco Korevaar  
17 Roald van der Schaaf  
17 Sebastiaan van 't Voort  
17 Wim Harms  
17 Kevin Weel  
17 Marcel Boukes  
17 Jan Veen Jr  
17 Wesley Ruis  
         
Café Bloemenlust, 7 januari 2017
Dames Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Vanessa Zuidema 1 Sharon Jansen
2 Jaleesa Zegel 2 Kelly Versteeg
3 Cynthia Schrauwers 3 Sonja van der Velde
3 Michelle de Beus 3 Andrea Zegel-Kooij
5 Petra Dirker 5 Daisy Duijzer
5 Chantal Zwaan 5 Jacqueline van den Berg-Mereboer
5 Marisja Pos 5 Jans Vrolijk
5 Cindy Salentijn 5 Brenda van der Leest
9 Elisa Kwadijk  
9 Borg Jansen  
9 Marloes van Delft  
9 Nienke Brasser  
         
DV Nooit Gedacht, 27 november 2016
Herenranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Rick van de Schuur 1 Reinier Schouten
2 Silko Visser 2 Edwin van der Duim
3 Ricardo Lurvink 3 Arjan Ravensbergen
3 Kevin Gijzen 3 Ronald Boer
5 Verliezer nog niet bekend 5 Kevin Wildschut
5 Verliezer nog niet bekend 5 Roel Kappelhof
5 Remco Korevaar 5 Kevin Gul
5 Johnny van Os 5 Léon de Vries
9 Roald van der Schaaf  
9 Ed de Koff  
9 Marc Groot  
9 Toine Leidelmeijer  
9 Kevin Harms  
9 Jeroen van der Vliet  
9 Sebastiaan van 't Voort  
9 Arno van Buuringen  
17 Indy Gul  
17 Kevin Weel  
         
DV Nooit Gedacht, 27 november 2016
Damesranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Bianca Bes 1 Cindy Salentijn
2 Vanessa Zuidema 2 Elisa Kwadijk
3 Nienke Brasser 3 Brenda van der Leest
3 Chantal Zwaan 3 Borg Jansen
5 Quintey Bieman  
5 Daphne Bloetjes  
5 Esmeralda Hofman  
5 Petra Dirker  
         
DV Nooit Gedacht, 26 november 2016
Ere, 1e en 2e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Silko Visser 1 Gerard van den Berg
2 Kevin Gijzen 2 Ümit Özdemir
3 Arjan Ravensbergen 3 Alex Boldewijn
3 Rob Radsma  
5 Kevin Wildschut  
5 Kjeld Cousijn  
         
DV Nooit Gedacht, 26 november 2016
3e, 4e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Stuart de Bree 1 Reinier Schouten
2 Kevin Harms 2 Espen Blok
3 Alexander Emelianov 3 Marloes van Delft
3 Piet Krap 3 Dave van Dijk
5 Kevin Gul 5 Rob Visser
5 Roy Rietbergen 5 Remco Korevaar
5 Johan Bruin 5 Marc Frijlink
5 Marisja Pos 5 Daphne Bloetjes
9 Stef Pool  
9 Marcel Pranger  
9 Kevin Weel  
9 Marc Groot  
9 Peter Aaij  
9 Jeroen van der Vliet  
9 Frank van der Velde  
9 Bert Eggink  
         
Café de Hoek, 6 november 2016
Koppel ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Silko Visser + Ed de Koff 1 Freek Horstman + Huub Savelberg
2 Kjeld Cousijn + Danny Roozeboom 2 Simon Westerveld + Jeffrey Poolman
3 Alex Boldewijn + Kevin Visser 3 André Helmink + Jaap Swart
3 Kevin Harms + Riccardo Lurvink 3 Chantal Zwaan + Silvia van Deijk-van de Rijt
5 Patrick de Vries + Djordy Broersma 5 Stefan Bakker + Debby Oosterbeek
5 Kevin Gijzen + Stefan Grob 5 Nico Beunder + Herman van Deijk
5 Pierre Nannings + Richard Oele 5 Daphne Bloetjes + Miranda Bloetjes
5 Arjan Ravensbergen + Mike Schilder 5 Marloes van Delft + Richard Janssen
9 Frank Hoek + Kelvin Iz  
9 Dennis de Haas + Dick Pieterson  
9 Espen Blok + Izak Uffelie  
9 Renzo Snel + Myre Haakman  
9 Ewald van den Berg + Leon van Zal  
9 Jeroen van der Vliet + Sebastiaan van 't Voort  
         
Café de Hoek, 5 november 2016
Herenranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Silko Visser 1 Kevin Gul
2 Ed de Koff 2 Richard Meijer
3 Roald van der Schaaf 3 Bart Mol
3 Arjan Ravensbergen 3 Joy Santos
5 William Stam 5 Alex Poland
5 Toine Leidelmeijer 5 Sebastiaan van 't Voort
5 Alexander Emelianov 5 Remco Korevaar
5 Wilco Meijer 5 Ab van den Berg
9 Arno van Buuringen 9 Melvin Scholten
9 Jeroen van der Vliet 9 Djordy Broersma
9 Kelvin Iz 9 Aron Langerak
9 Niels Kruijer 9 Tim op den Kelder
9 Freek Horstman 9 Freek Manshande
9 Roy Rietbergen 9 Jaap van 't Voort
9 Dick Pieterson 9 Kas Veken
9 Chris Verweij  
17 Kevin Weel  
17 Stefan Mol  
17 Dennis de Haas  
17 Giovanni Schrik  
17 Kevin Grent  
17 Robbert Grooten  
17 Mike Dekker  
17 Johan Vast  
17 Cor Smit  
17 Indy Gul  
         
Café de Hoek, 5 november 2016
Damesranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Vanessa Zuidema 1 Brenda van der Leest
2 Nienke Brasser 2 Petra Dirker
3 Borg Jansen 3 Chantal Zwaan
3 Marisja Pos 3 Myre Haakman
5 Cindy Salentijn  
5 Bianca Bes  
5 Lerena Rietbergen  
5 Elisa Kwadijk  
         
Café de Swan, 23 oktober 2016
Ere, 1e en 2e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Silko Visser 1 Sebastiaan van 't Voort
2 Rob Radsma 2 Huub Savelberg
3 Richard Janssen 3 Kevin Wildschut
3 Kevin Gijzen 3 Herman van Deijk
5 Jeff Deruyter 5 Mike Dekker
5 Kjeld Cousijn 5 Cor Smit
5 Michael Oostland 5 André Helmink
5 Gerard van den Berg 5 Chantal Zwaan
9 Mick Tamis  
9 Arjan Ravensbergen  
9 Johan Vast  
9 Freek Horstman  
9 Djordy Broersma  
9 Jaap Swart  
         
Café de Swan, 23 oktober 2016
3e, 4e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Kevin Harms 1 Richard Redder
2 Bianca Bes 2 Remco Korevaar
3 Alexander Emelianov 3 Chris Taws
3 Reinier Schouten 3 Sven Schornagel
5 Stuart de Bree 5 Indy Gul
5 Marc Frijlink 5 Roel Kappelhof
5 Roy Rietbergen 5 Marloes van Delft
5 Espen Blok 5 Tanno Ijssels
9 Raoul Meijer 9 William Stam
9 Cynthia Schrauwers 9 Ricardo van Duin
9 Marjolein Tammer 9 Piet Krap
9 Johan Bruin 9 Daphne Bloetjes
9 Dennis Elzinga 9 Brenda van der Leest
9 Arno van Buuringen 9 Jerry van den Bosch
9 Marc Groot  
9 Jeroen van der Vliet  
17 Frank van der Velde  
17 René Dogger  
17 Kevin Gul  
17 Meiny Egbergen  
17 Peter Aaij  
17 Axel van de Ven  
17 Jeroen van Oostrom  
17 Bert Eggink  
17 Kevin Weel  
17 Silvia van Deijk-van de Rijt  
         
Café de Swan, 22 oktober 2016
Koppel ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Mike Schilder + Arjan Ravensbergen 1 Patrick de Vries + Djordy Broersma
2 Danny Roozeboom + Kjeld Cousijn 2 Reinier Schouten + Rob Tiest
3 Arjen Wiedijk + Joost Greeuw 3 Jack Vledder + Rick van de Schuur
3 Kevin Harms + Ricardo Lurvink 3 Leo Bakker + Mike Bakker
5 Richard Oele + Pierre Nannings 5 Roel Kappelhof + Hjalmar Verdonschot
5 Freek Horstman + Huub Savelberg 5 Michael Oostland + Walter Grollé
5 Frank Hoek + Kelvin Iz 5 Christa van der Fluit + Lizette van den Brink
5 Kevin Visser + Alex Boldewijn 5 Marjo Verkerk + Lars Schuit
9 Roy Rietbergen + Robbert Jan Gerrits 9 Espen Blok + Jerry van den Bosch
9 Joop Hielkema + Nico Nijenhuis 9 Menno Bekker + Susanne Beers
9 Ed de Koff + Dick Pieterson 9 Mickey Rietbergen + Peter Aaij
9 Jeroen van der Vliet + Sebastiaan van 't Voort 9 Herman van Deijk + Nico Beunder
9 Ewald van den Berg + Leon van Zal  
9 Raoul Meijer + René Dogger  
9 Stefan Grob + Kevin Gijzen  
9 William Stam + Alex van den Assum  
17 Borg Jansen + Ingrid le Roux  
17 Carlo Ursem + Sam Hörchner  
17 Linda Rietbergen-Bruijn + Lerena Rietbergen  
17 Silvia van Deijk-van de Rijt + Chantal Zwaan  
17 Cor Smit + Rick Kesterink  
17 Brenda van der Leest + Daisy Duijzer  
         
Sportcafé Alkmaar, 18 september 2016
Heren Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Silko Visser 1 Reinier Schouten
2 Ed de Koff 2 Arjan Ravensbergen
3 Rob Radsma 3 Mike Dekker
3 Remon Houwen 3 Richard Janssen
5 Kevin Gul 5 Johan van Hest
5 Ricardo Lurvink 5 Kjeld Cousijn
5 Marc Groot 5 Michael Helder
5 Kevin Gijzen 5 Frank van der Velde
9 Edwin van der Duim 9 Indy Gul
9 Arno van Buuringen 9 Marc Frijlink
9 Djordy Broersma  
9 Remco Korevaar  
9 Roald van der Schaaf  
9 Frank Hoek  
9 Jeroen van der Vliet  
9 Sebastiaan van 't Voort  
17 Joran Appel  
17 Raymond Klingens  
17 Rob Tiest  
17 Roy Rietbergen  
         
Sportcafé Alkmaar, 18 september 2016
Dames Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Vanessa Zuidema 1 Elisa Kwadijk
2 Lerena Rietbergen 2 Borg Jansen
3 Marjolein Tammer 3 Quintey Bieman
3 Nienke Brasser 3 Chantal Zwaan
5 Cindy Salentijn 5 Brenda van der Leest
5 Ilona Elzinga  
5 Leonie Jansen  
5 Sanne Otgaar  
9 Cynthia Schrauwers  
9 Esmeralda Hofman  
         
Sportcafe Alkmaar
Ere, 1e en 2e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Silko Visser 1 Ricardo Lurvink
2 Rob Radsma 2 Johan Vast
3 Gerard van den Berg 3 Joran Appel
3 Michael Oostland 3 Rody Schenk
5 Djordy Broersma 5 Walter Grollé
5 Kjeld Cousijn 5 Chantal Zwaan
5 Roemer Mooijman 5 Dennis de Haas
5 Arjan Ravensbergen  
9 Cor Smit  
9 Mike Dekker  
9 Sebastiaan van 't Voort  
9 Alex van Oosterwijk  
9 Alex van Oosterwijk      
Sportcafé Alkmaar, 17 september 2016
3e, 4e Divisie Ranking
  Winnaarsronde Best of the Rest Ronde
1 Reinier Schouten 1 Kevin Gul
2 Kevin Harms 2 Koos Greven
3 Roy Rietbergen 3 Peter Aaij
3 William Stam 3 Bert Eggink
5 Henk Belder 5 Fred Rowinkel
5 Espen Blok 5 Marga Brink
5 Sander Visser 5 Maarten Brink
5 Kevin Weel 5 Bettina Greven-Tielen
9 Dennis Hoek 9 Dave Roest
9 Marloes van Delft (Geen lid dit seizoen) 9 Sven Schornagel
9 Raoul Meijer 9 Roel Kappelhof
9 Patric Blind 9 Pim de Vries
9 Alessandro van Hallem  
9 Jeroen Huijberts  
9 Johan Bruin  
9 Brenda van der Leest  
17 Daphne Bloetjes  
17 Steven Opgelde  
17 Marc Groot  
17 Léon Machielse  
17 Jeroen van der Vliet  
17 Stuart de Bree  
17 Jeff Deruyter  
17 Jason van der Wal